imageimageimageimageimage
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Spółka notowana na Karta Spółki EuCO - GPW

Mapa strony odszkodowania - EuCO.pl

Znajdujesz się na:   Strona główna » O Firmie » Władze spółki

newsletter

Fundacja "EuCO Dzieciom"

Zostań naszym agentem

Z nami zdobędziesz nowe umiejętności i osiągniesz sukces zawodowy. Zarabiaj pomagając innym!

Więcej

Strefa dla klienta

W celu uzyskania informacji o przebiegu swojej sprawy wypełnij formularz

Więcej

Infolinia
Władze spółki Europejskie Centrum Odszkodowań PDF Drukuj Email

Zarząd i kluczowi pracownicy

Krzysztof Lewandowski – Prezes Zarządu

Absolwent The Polish Open University w Warszawie, kierunek – zarządzanie biznesem. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał w Zakładach Mechanicznych Legemet-KGHM Polska Miedź S.A. jako pracownik Departamentu Marketingu (1995–1997). Następnie założył i prowadził jako Prezes Zarządu spółkę Prefekt Sp. z o.o. w Legnicy. Kolejne doświadczenia zawodowe to prowadzenie w latach 2002–2004 dwóch spółek cywilnych, z których jedna zajmowała się transportem drzewnym, a druga zarządzaniem siecią  sklepów odzieżowych. W roku 2004 r. założył spółkę Europejskie Centrum Odszkodowań Sp. z o.o. (przekształconą w 2010 r. w Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.), w której pełni funkcję Prezesa Zarządu. W 2006 r. reprezentując jedynego komandytariusza – Europejskie Centrum Odszkodowań Sp. z o.o. - założył Kancelarię Radców Prawnych EuCO Jan Pypeć i Partnerzy spółka komandytowa (obecnie Kancelaria Radców Prawnych EuCO – Joanna Smereczańska-Smulczyk i Partnerzy Spółka komandytowa), w której sprawuje funkcję Dyrektora Generalnego. W 2008 r. powołał do życia Evropské Centrum Odškodného s.r.o. z siedzibą w Czeskim Cieszynie, o tym samym profilu jak EuCO. W spółce czeskiej pełni funkcję prokurenta.


Adam Wszołek – Wiceprezes Zarządu

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie na stanowiskach zarządczych. Przez wiele lat był w ścisłym gronie zarządczym GRUPY PZU.

Przez ostatnie lata kierował oddziałem Regionalnym Grupy PZU na Dolnym Śląsku – pełnił funkcję Dyrektora Oddziału Regionalnego PZU SA/PZU Życie SA we Wrocławiu. Wcześniej m.in. kierował zespołem analityków Centrali Cuprum-Banku SA. Jest Absolwentem Wydziału Rolniczego Akademii Rolniczej we Wrocławiu (kierunek ekonomia). Ukończył także podyplomowe studia na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (z zakresu finansów oraz z zakresu zarządzania). Jest absolwentem 3-letnich Studiów Doktoranckich na Wydziale Zarządzania Informatyki i Finansów Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.


Jolanta Zendran – Dyrektor Zarządzający, Prokurent Spółki

Absolwentka Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie – Kolegium Zarządzania i Finansów. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego.  Życie zawodowe rozpoczęła w firmie handlowej GEA TRADE w Legnicy, Następnie pracowała jako dyrektor biura w spółce Dialvita Sp. z o.o. zarządzającej niepublicznymi zakładami opieki zdrowotnej na terenie kraju (2000-2001) oraz w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Dialvita z siedzibą w Głogowie, gdzie pracowała na stanowisku dyrektora biura (do 2004 r.). Od 2005 r. związana z EuCO , gdzie zatrudniona jest na stanowisku dyrektora zarządzającego. 22 kwietnia 2010 r. została ustanowiona prokurentem Spółki.



Norbert Rekowski – Dyrektor Departamentu Sprzedaży

Absolwent PWSZ w Legnicy na kierunku Organizacja Turystyki i Rekreacji, oraz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu na kierunku Marketingu bezpośredniego i mikroprzedsiębiorczości. Doświadczenie sprzedażowe nabył jako przedstawiciel handlowy w Żywiec Trade Sp. z o.o., oraz Orange. Od roku 2005-2008 roku pracował jako Regionalny Koordynator Sprzedaży w Profix Sp.z o.o. Od roku 2008 ściśle związany z Europejskim Centrum Odszkodowań jako agent, menadżer, a następnie po stworzeniu najdynamiczniejszej struktury w spółce Dyrektor Generalny grupy sprzedażowej. W marcu 2011 roku przyjął propozycję i został Dyrektorem Departamentu Sprzedaży.



Alicja Buza – Wicedyrektor ds. Szkoleń

Doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedawców zdobywa od 1995 roku w Easy Call Poland S.A. w Warszawie. W 1997 roku podejmuje współpracę z Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Nationale – Nederlanden Polska S. A. Jest agentem, menadżerem, dyrektorem oddziałów. W 2000 roku dyrektor oddziału TUnŻ Alte leipziger Hestia S. A. w Lubinie. Powrót do ING Nationale – Nederlanden Polska S. A. – dyrektor oddziałów w Legnicy I Wrocławiu w latach 2001 – 2006. W 2005 roku otrzymała Certyfikat International Coaching Certification Training – Lambert do Brasil. Przez wszystkie lata pracy w TUnŻ w czołówce rankingów najlepszych unitów i oddziałów. Udział w Akademii Talentów ING Polska S. A. Od 2006 roku związana z EuCO S. A., gdzie pracuje na stanowisku Wicedyrektora ds. Szkoleń



Agnieszka Szymanek - Dyrektor Departamentu Obsługi Szkód

Agnieszka Szymanek, studentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, kierunek zarządzanie i marketing.  Karierę zawodową rozpoczęła w roku 2003 w firmie handlowej Grochowski w Legnicy, doświadczenie zawodowe zdobywała również poza granicami kraju. Od 2006 związana z EuCO, gdzie jest zatrudniona na stanowisku Dyrektora Departamentu Obsługi Szkód.



Krzysztof Kobiak – Dyrektor Departamentu Informatyki

Absolwent Politechniki Wrocławskiej na kierunku zarządzanie przedsiębiorstwem oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Legnicy na kierunku inżynieria komputerowa. Karierę zawodową rozpoczął od administracji sieci komputerowych w wielu instytucjach, w tym w Legnickiej Kurii Biskupiej. Następnie pracował w przedsiębiorstwach Farmed Legnica oraz PharmExpress Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Swoje umiejętności zawodowe rozwijał także za granicą między innymi ściśle współpracując z przedsiębiorstwem Digital Wonder World. Od 2006 roku związany z Europejskim Centrum Odszkodowań S.A., gdzie od 2008 roku pełni obowiązki Dyrektora Departamentu Informatyki. Od 2008 roku współzałożyciel Spółki Internet Business Partner z siedzibą w Legnicy, a od 2009 r. został ustanowiony wiceprezesem Spółki.



Joanna Smereczańska-Smulczyk – Dyrektor i komplementariusz Kancelarii Radców Prawnych EuCO Joanna Smereczańska –Smulczyk i Partnerzy

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, wpisana na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu.

Z EuCO związana od 2008 roku. Wcześniej pracowała w KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Huta Miedzi Legnica na stanowisku starszego specjalisty ds. prawnych i Kancelarii Adwokackiej adwokata Zbigniewa Króla.

 

Uprzejmie informuję, że w dniach 18.07 - 01.08.2011 r. przebywam na urlopie.

Przesłane wiadomości odczytam po powrocie. W ważnych sprawach proszę o kontakt z Panią Justyną Tarejlis - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

 

Grupa Kapitałowa EuCO

  • Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.
  • Evropské Centrum Odškodného
  • Európai Kártérítési Ügyintéző Központ Kft.
  • Európske Centrum Odškodnenia s.r.o
  • Kancelaria Radców Prawnych EuCO - Joanna Smereczańska-Smulczyk i Partnerzy Spółka Komandytowa
  • Fundacja "EuCO Dzieciom"

Nasze certyfikaty

  • cert_1_gazele_biznesu.jpg
  • cert_2_solidna_firma_2010.jpg
  • cert_3_solidna_firma.jpg
  • cert_4_SEG.gif
  • cert_5_gepard_biznesu.jpg

Podziękowania

"Z ogromną wdzięcznością pragniemy złożyć podziękowanie dla całego zespołu Europejskiego Centrum Odszkodowań prowadzącego sprawę dotyczącą wypadku… nasza wdzięczność jest tym większa, iż zdajemy sobie sprawę ile wysiłku oraz..."

więcej >

Kontakt i Współpraca

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.
ul. M. Kolbe 18
59-220 Legnica
tel. 76 723 98 00 | faks 76 723 98 50
email: biuro@euco.pl

Współpraca handlowa: Dział finansowy:
76 723 98 00 76 723 58 60