| Raport bieżący EBI nr 1/2011 |
|
|
|
|
04.01.2011r. Informacja w sprawie niestosowania w Europejskim Centrum Odszkodowań S.A. zasad Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na GPW
Zarząd Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A. ("Spółka") wykonując obowiązek nałożony § 29 pkt 3 Regulaminu Giełdy informuje, iż w Spółce w sposób trwały nie będzie stosowana zasada 2 z części II Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na GPW:
Część II – Dobre praktyki realizowane przez zarządu spółek giełdowych Zasada 2” „Spółka zapewnie funkcjonowanie swojej strony internetowej również w języku angielskim, przynajmniej w zakresie wskazanym w części II pkt 1.”
Emitent oświadcza, iż zamiarem jego jest zapewnienie funkcjonowania strony internetowej w języku angielskim, z zastrzeżeniem, iż intencją Emitenta nie jest publikowanie raportów bieżących w języku angielskim.
Przyczyną fragmentarycznego odstąpienia od realizacji ww. zasady jest chęć ograniczenia kosztów związanych z tłumaczeniami raportów bieżących, które z uwagi na charakter i wielkość Spółki oraz potencjalną ilość raportów bieżących, zostały zakwalifikowane jako nieproporcjonalnie wysokie do ich celu. Spółka w najbliższej przyszłości nie planuje zapewniania dostępu do raportów bieżących w języku angielskim.
Skutki częściowego niezastosowania ww. zasady, Emitent niweluje publikując raporty bieżące w języku polskim.
Podstawa prawna: Regulamin GPW §29 pkt 3
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
|


















